Events

Okuma ve Paylaşım Grubu

*THIS EVENT WILL BE HELD IN TURKISH*

Çevrimiçi buluşmalar: Okuma ve Paylaşım Grubu: Kurtlarla Koşan Kadınlar, Clarissa Pinkola Estes.

Hoş geldin !
Clarissa Pinkola Estes’in Kurtlarla Koşan Kadınlar kitabından her ay, seçtiğimiz bir öykü ile buluşmalarımıza devam ediyoruz. 

Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz:https://forms.gle/C7HR3tjCAgHibS8PA

 

 

Okuma ve Paylaşım Grubu

*THIS EVENT WILL BE HELD IN TURKISH*

Çevrimiçi buluşmalar: Okuma ve Paylaşım Grubu: Kurtlarla Koşan Kadınlar, Clarissa Pinkola Estes.

Hoş geldin !
Clarissa Pinkola Estes’in Kurtlarla Koşan Kadınlar kitabından her ay, seçtiğimiz bir öyküyü tartışıyor olacağız. 19 Mayıs 2022 tarihinde başlayacak olan aylık görüşmelerimiz saat 20.00 -21.30 arasında gerçekleşecek. Öyküler ile iç dünyalarımız, içsel doğamız, düşüncelerimiz ve deneyimlerimizle ilişki kurarken meditasyon, dinleme pratikleri bize eşlik edecek.

*Bu alan her katılımcının deneyim, duygu ve düşüncelerine saygı duyulan bir alandır.

Moderatörler:

Deniz Eroğlu, Psikolog.
Sevilya Şahutoğlu, Psikolojik Danışman.

Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz:https://forms.gle/C7HR3tjCAgHibS8PA

Gelecek buluşma tarihi: 19.06.2022

 

 

Mayıs 2022: Beden Farkındalığı & Öz-değer

*POSTPONED UNTIL FURTHER NOTICE*

*THIS EVENT WILL BE HELD IN TURKISH*

Çevrimiçi buluşmalar: Bedenlerimiz aracılığı ile destek ve bağlantı bulma.

Sevgili @zozangg ve @elohapleiadian eşliğinde sürecek olan derslerimiz beden algılarımıza dair duyusal, bilişsel farkındalığımizi geliştirmek için bilgiler ve bu kesiflerde katılımcılara rehberlik etmek için 3 hafta sürecek olan yoga pratiklerini içeriyor.

Bu buluşma alanı her katılımcının deneyim, duygu ve düşüncelerine saygı duyulan her türlü ayrımcılıktan muaf bir alandır.

Daha detaylı bilgi için bize mesaj bırakabilirsiniz.
+90456265213
Kontenjan 12 kişi ile sınırlıdır.

Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXn-2O-I0k9ZOiS-4hm9wOk-UCm3wOOQFlKMUz_YbEOYP-Ew/viewform

March 2022: Acts of Love for Mind, Body & Soul

We discussed connections between mind, body and soul by looking at different aspects of them. We started to explore our inner experiences, thought patterns and self-limiting beliefs in the Mind session by using the tools of writing and drawing. We gave information about neuroplasticity, discussed the capacity of our mind and how we can integrate this into our daily lives. In the Body session our focus was to share healthy habits, feelings and attitudes towards the body. We also discussed the mind and body connection and some practices to reduce stress. We had supportive sharing on our negative experiences, stereotypes and body images that might have been imposed by society. Our last meeting was related to our soul and that its associations might change according to each individual. We shared states of well-being, different perspectives on happiness and our heart’s desires, dreams etc. The main aim was to have space for evaluating our future goals and everyday actions around these goals. Sharing our experiences and resources in compassionate ways and supporting each other was a step to learn and share more. It was surprising to explore how we share similar experiences while living in different parts of the world.
Thanks to each participants for their presence, support and compassion.

All meetings facilitated by Anastasia Dolgopolova, English teacher & yoga practitioner & Sevilla Şahutoğlu, Psychological counselor.

English
Arabic English